• Advertisement

Ugradnja hidraulicnog volana

Saveti i iskustva prilikom servisa i popravke bilo koje vrste mehanizacije

Re: Ugradnja hidraulicnog volana

Nepročitan postod francuz » 17 Apr 2012, 08:03

Suvo, onako domacinski mislim =p~
U zivotu sve treba vratiti duplo, i dobro a i zlo.
Korisnikov avatar
francuz

Teme: 4
Pridružio se: 04 Dec 2011, 20:02

Nepročitan postod mirko 015 » 17 Apr 2012, 23:43

Imenjace taj polu servo od 577 je tako problematican sistem.Jeste jednostavan za ugradnju ali zna da zeza sacuvaj boze.Kako se mota kad upadne negde u razor i gde ima otpora,ako je sve OK mora da namota tocak sa malim prstom bez problema u najtezoj situaciji.
mirko 015

Teme: 18
Pridružio se: 04 Dec 2011, 23:42

Nepročitan postod miroslav » 21 Apr 2012, 22:11

Pozdrav drugari evo da se pohvaim zavrsio sam hidrauiku na zetora s50, kompletna gava od mercedesa 123 , takodje i pumpa sve to lepo povezano i mogu vam reci da je perfektno i mota ga odlicno u svim uslovima ,tako ako imate volju da pravite moze to za vrlo malo para da se dobro odradi kad mota zetora motace svaki traktor ,samo imam problem oko rezervara za gorivo nema sad mesta da stane pa mora neke prepravke ai uradice se i to ,pozz.
miroslav

Teme: 1
Pridružio se: 20 Jan 2012, 20:38

Nepročitan postod mirko 015 » 21 Apr 2012, 22:42

Kod mene to nebi uspelo,ja trenutno jurim da poskidam hidro volan sa traktora i sve pobacam i vratim na mehanicki.Muci me sto sam upropastio bezveze neke delove potrebne za mehanicki pa sad i to moram da kupujem.Osudjen sam ja na muku,ostace izgleda jos vremena da sanjam traktor sa hidraulikom.Budala sam sto sam i pokusavao da ugradim hidro volan.
mirko 015

Nepročitan postod miroslav » 21 Apr 2012, 23:01

polako bez nerviranja nije hidrauika vredna toga ,zasto nebi uspelo nista kompokovano veoma jednosztavno zavisi za koj traktor najbitnije je da se sredi poprecna spona ostao bez mnogo muke ,.
miroslav

Nepročitan postod mirko 015 » 21 Apr 2012, 23:55

Bez mnogo muke znam,ali ode preko 500 eura u nista i opet ne radi.Nisam stipsa ali muka me hvata kad pomislim da sam dao tolike pare i treba jos toliko da bi radilo.Verovali ili ne potrosio sam oko 7 litara ulja do sada na kojekakve probe i prepakivanja raznih pumpi u nadi da ce da proradi.Sad sam ugradjivao i vise nikad.Nova Rakovica i ima da se mota noktom malog prsta.
mirko 015

Nepročitan postod miroslav » 22 Apr 2012, 00:12

prodaj ti to ako nije sistem kako treba ,nekazem da nevalja odliucno je kad je dobro ali =ako nije dobar klipi i ortobil kako se vez zove djabe muke samo prodaj pa nek se drugi muci nadji meckinu glavu i pumpu za 20,,30 evra litar ulja i jedan dan posla i hidraulika za 20 godina bez kvara ja nemogu i sam da verujem ali stvarno odlicna stvar za sitne pare a cujem da ljudi bacaju i preveike pare za tu hidrauliku a samo za nijansu bolja i to dok je nova .
miroslav

Nepročitan postod mirko 015 » 22 Apr 2012, 00:22

Imao sam meckinu glavu i bacio sam je na kilo zato sto je ona kontra smera,a ugradnja za male pare obicno izadje puno para.Podrzavam samo fabricku ugradnju,ostalo je za mene iako sam majstor nemoguce i cisto sumljam da moze da to radi kao fabricki ugradjen hidraulik,ja i dalje mislim da sam ispao glup i naseo na nagovor drugih da ugradim korisnu ali nemogucu stvar.Nema veze,sad mi se i onako svi smeju.
mirko 015

Nepročitan postod miroslav » 22 Apr 2012, 00:38

to si upravu fabricki je fabricki ali vremena su teska a novo je dosta skupo a i srpska posla i da imamo pare mi uvek volimo nesto da cackamo i prepravjamo a to sto tebe zeza neka sitnica koju nemozes da resis ja stvarno neznam sta je tu za smejanje oni sto se smeju nisu to uzeli u ruke a kamoli da probaju da ugrade pa da vide na kakve se sve probleme nailazi, a sa meckinom gavomi nije problerm kontra smer ja sam to resio obisnom uljnom pumpom sa dva zupcanika i savrzeno radi jebiga nije kao fabricki ali i traktor je 50 godina nema se za nesto novije .docice vada neko bolje vreme .
miroslav

Nepročitan postod mirko 015 » 22 Apr 2012, 00:56

Meni je najgore sto nisam ni tamo ni ovamo,traktor mi treba a upravljanje imam samo za vozikanje po asfaltu,na zemlji radi preko bede,na silu.A pare mi se vise ne daju za kojekakve probe i eksperimente.Glava ce da mi pukne kad pomislim na to.
Znam samo da mi je otac neki dan kad je prskao sljive sa atomizerom pregazio sljivu jer nije mogao da smota a nizbrdica.Sva sreca sljiva je bila potrula(da ne pregazi nebi ni znao sta mi je sa vocnjakom)Uglavnom tata mi je rekao JEB....OVAKAV TRAKTOR,IZGINUCEMO =)) =)) =))
mirko 015

PrethodniSledeća

Povratak na Servisiranje i popravke mehanizacije